Hlavní stránkaO násNovinkyKontaktReklamační řádObchodní podmínkyUpozornění pro všechny zájemce o repasi bateriíFormulář pro odstoupení od smlouvy
Kategorie
Jazyk
cesky vo slovencine english

Servis opravy UPS záložních zdrojů

Provádíme opravy a odborný servis UPS všech typů záložních zdrojů, jako jsou například: ABLEREX, Acumentrics, ADPOS, AEC, AEG, ALI, ALPHA, Altron, TECHNOLOGIES, APC, AMARON, AROS, ARTonic, AVATECH, Belkin, Benning, BEST, BESTPOWER, BORRI, CAT, CDP, CNC, CLARY, COMPAQ, CYBEREX, DATEC, Dell, DELTA, Deltec, DIALOG, DIAXING, DYNO, EATON, EAST, EFFEKTA, ELGAR, ELEKTRA, ELEN, Elit, ELTECO, ENEL, ENLIGHT, EMERSON, Ersys, EXIDE, FALCON, FISKARS, FORTRERSS, GAMATRONIC, GE, GENERAL POWER, GIANT, G-Teac, HP, CHLORIDE, Inform, Inovatec, INTEGRA, Ketos, KEDAUPS, KEHUA, KEVIN, KStar, KÖNIG, Kstar, LEADMAN, Legrand, LEUMS, LEVITON, LIBRA, LIEBERT, LUMINOUS, LUXEON, Makelsan, MATRIX, MERICH, Merkury, METASYSTEM, MGE, MICROTEK, Montero, MUSTEK, Newave, Odin, OLINSYS, OPTIUPS, PARA SYSTEMS, PGEPS, POWERBRIGHT, POWERWARE, PowerTech, PROSTAR, PULSAR, REROS, RIELLO, SAFE, SAKO, SANTAK, Salicru, Schneider, Schrack, SICON, SIEL, SIEMENS, SILCON, SINE WAVE, SL WABER, SOCOMEC, SOLA, SU-KAM, TNA, TRIPP LITTE, ULTRA, UNISON, VISION, VESTA, VICTRON, WHAD ... atd.
Naši odborní technici mají víceletou praxi v oboru a poradí Vám jaké je pro Vás nejlepší řešení. Nabídky na servis UPS jsou z důvodu různých rozsahů práce individulání, protože UPS mohou mít různé závady. Obvykle se jedná o výměnu akumulátorů, nezřídka však je nuná výměna jiných komponent či součástek jako elektrolytických kondenzátorů, ventilátorů atd. Umíme změřit také vadné kondenzátory, které mohou být rovněž příčinou špatné funkčnosti. Servisní technik UPS na místě zákazníka provede diagnostiku a měření na UPS.
Servis UPS je možný na místě u zákazníka a nebo přímo u nás.  Formulář na servis UPS je možné zde stáhnout.
Poškozenou UPS k nám můžete osobně dopravit, nebo připravit pro vyzvednutí naší přepravní službou. Jakmile k nám dorazí poškozená UPS na opravu, v co nekratším termínu se snažíme provádět obhlídku poškozené UPS, tak abychom Vám mohli zaslat nabídku na servis UPS. Až na základě objednávky provádíme odborný servis.
Abychom se vyvarovali nečekaným problémům s UPS, provádíme profylaktické kontroly UPS. Tyto kontroly UPS provádíme ve většině případů na místě u zákazníka. Profylaktická kontrola obsahuje: kontrolu UPS v režimu normál a na baterie, měření UPS a baterií, kontrola ventilátorů a paramerů UPS, čištění UPS od prachu, případná kalibrace UPS, kontrolu alarmlogu UPS, kontrolu teploty, výslednou zprávu a poradenství ohledně zlepšení podmínek pro UPS.
Nabidku na servis UPS si prosím vyžádejte u nás na info@aku-bat.cz, tel. 608853093, Skype
Skype Me™!
Pro poptání servisu UPS je dobré znát název, typ a výkon UPS. Tyto údaje jsou napasné na štítku UPS.
V případě nutnosti můžeme zapůjčit i náhradní UPS.
 
Servis UPS všech značek