Hlavní stránkaGDPRO násNovinkyKontaktReklamační řádObchodní podmínkyUpozornění pro všechny zájemce o repasi bateriíFormulář pro odstoupení od smlouvy
Kategorie
Jazyk
cesky vo slovencine english

motobaterie Skyrich Lithium HJTX5L-FP (12V 19,2Wh)

motobaterie Skyrich Lithium HJTX5L-FP (12V 19,2Wh)
motobaterie Skyrich Lithium HJTX5L-FP (12V 19,2Wh) nahrazuje YTX4L-BS, YTX5L-BS
Skladem1
Cena bez DPH695,- Kč
Cena s DPH840,95 Kč

motobaterie Skyrich Lithium HJTX5L-FP (12V 19,2Wh)

HJTX5L-FP 12V-19Wh lithiový akumulátor značky Skyrich. Motobaterie zasíláme přednabité. Akumulátory LiFePO4 mají menší hmotnost a vyšší startovací výkon než olověné.
Všechny motocyklové startovací lithiové (LiFePO4) akumulátory výrobce Skyrich mají až 40 násobně větší vybíjecí proud než je jejich kapacita. Z důvodu použití lithiové technologie je motobaterie HJTX5L-FP až o 66% lehčí než tradiční olověná baterie a dosahuje životnosti až 2000 cyklů nabití. Každý moto-akumulátor LiFePO4 značky Skyrich má nízké samovybíjení. Skladovatelnost je až 1 rok při teplotě do 25°C. Výrobce doporučuje pravidelné nabíjení minimálně jednou za 6 měsíců. Akumulátor HJTX5L-FP je možné nabíjet jak nabíječkou určenou pro LiFePO4, tak i nabíječkou určenou pro bezúdržbové akumulátory. Tím odpadá nutnost koupě nové nabíječky. Použitá nabíječka nesmí mít funkci automatické desulfatace! Velikou výhodou proti bezúdržbovým akumulátorům je výše nabíjecího proudu. V případě nutnosti je možno nabíjet až 10x vyšším proudem, než je kapacita baterie. Tímto způsobem je možné motobaterii plně nabít za přibližně 6 minut. Akumulátor HJTX5L-FP je použitelný v jakémkoli motocyklu. Když je nabíjecí napětí naprázdno v rozmezí 14,0V - 15,0V, NENÍ nutná žádná úprava nabíjecího systému a instalace motocyklu.
 
Lithiové akumulátory Skyrich LiFePO4 jsou známé svými malými rozměry. Dodávají se s distančními podložkami pro uzpůsobení jakémukoli bateriovému prostoru v motocyklu. Při správném používání nehrozí riziko výbuchu nebo požáru, jako je tomu u jiných lithiových akumulátorů. Akumulátor HJTX5L-FP je šetrný k životnímu prostředí, protože neobsahuje jedovaté kovy jako olovo, rtuť či kobalt. Neobsahuje ani kyselinu sírovou, jako je tomu u olověných akumulátorů, a proto je použitelný v jakékoli poloze, včetně "vzhůru nohama". Akumulátor se dodává naplněný, přednabitý, připravený k okamžitému provozu.

motobaterie Skyrich Lithium HJTX5L-FP (12V 19,2Wh)

Nahrazuje tyto modely:    YTX4L-BS, YTX5L-BS
Napětí:    12 V
Kapacita 10hod.:    1.6 Ah
Energie:    19 Wh
Startovací proud:    96 A
Typ akumulátoru:    Lithium
Délka:    113 mm
Šířka:    70 mm
Výška:    85 mm
Hmotnost:    0.4 kg
(+) pól umístění:    Vpravo