Hlavní stránkaGDPRO násNovinkyKontaktReklamační řádObchodní podmínkyUpozornění pro všechny zájemce o repasi bateriíFormulář pro odstoupení od smlouvy
Kategorie
Jazyk
cesky vo slovencine english

Integra Tech Heat Master Box (plechové šasi) - pro vlastní vyžití

Integra Tech Heat Master Box (plechové šasi) - pro vlastní vyžití
KódZZIT-200-Box
Výrobce Integra tech
 
Skladem7
Cena bez DPH289,06 Kč
Cena s DPH349,77 Kč

Integra Tech Heat Master 200 externí Box pro záložní baterie (jen železný obal). Související produkt k tomuto produktu je Heat Master - záložní zdroj pro oběhová čerpadla topných systémů a dalších elektrických zařízení, které chrání před poškozením, které může nastat při výpadku elektrické energie. Výstupní napětí ze záložního zdroje má tvar dokonalé sinusoidy. Takto upravené napětí je zapotřebí zvláště pro oběhová čerpadla a další elektrické pohony.

Konstrukce a montáž
Kompaktní rozměry externího Boxu jej předurčují k širokému použití a to díky jednoduché instalaci. Související produkt Heat Master byl navržen tak, aby účinně chránil a pomáhal kompenzovat výpadky v domácnostech i malých firmách. Stačí jen jednoduše zavěsit na zeď a zapojit spotřebiče, které chcete chránit.

Výkonná ochrana
Heat Master a s tím související box je ideální ochranou při výpadku energie v síti, kolísání napětí či náhlých výbojů při bouřce. Zaručuje vysokou spolehlivost i díky rychlé reakci na změnu energie v síti. Zdroje jsou chráněny proti zkratu i proti neúměrnému trvalému přetěžování.

Rozměry (v x š x h): 319 x 190 x 150mm