nabíječka NOCO GENIUS10 (6/12V 10A)
KódMCX-01CHNOCGENIUS10XXXXXCN
Výrobce Noco
Skladem7
Noco Genius10 6V/12V-10A automatická nabíječka. Výrobce NOCO. Nabíječka slouží pro nabíjení olověných kyselinových, bezúdržbových, Super MF, GEL, VRLA, AGM, záložních a Lithium-ion akumulátorů o kapacitě do 230Ah a pro režim udržování akumulátorů všech velikostí.
Nabíječka Genius 10 je určená pro servisy i pro běžného uživatele, který si potrpí na prvotřídní kvalitu a pohodlí při nabíjení. Noco Genius 10 kromě nabíjení také udržuje akumulátor v nabitém stavu. Výhodou je možnost trvalého připojení k nabíjenému akumulátoru. Nabíječka disponuje pamětí. Při výpadku napájení si pamatuje režim nabíjení a po obnovení napájení v něm pokračuje. Samozřejmostí je automatická teplotní kompenzace a plné nabití i při kolísání AC napájení. Genius 10 nabíjí s použitím desulfatačního režimu i hluboce vybité akumulátory s napětím od 1V, avšak s použitím režimu Force dokáže nabíjet akumulátory vybité i na 0V. Nabíječka má i režim zdroje, který nejvíc oceníte při výměně akumulátoru - počas výměny bude napájet elektroniku vozidla.
- určená pro 6V a 12V akumulátory
- po restartu pokračuje v nabíjení
- ochrana proti zkratu, přepólování
- možnost volby příslušenství
- nabíjení od 1V, v silovém režimu (Force) od 0V