Hlavní stránkaO násNovinkyKontaktReklamační řádObchodní podmínkyUpozornění pro všechny zájemce o repasi bateriíFormulář pro odstoupení od smlouvy
Kategorie
Jazyk
cesky vo slovencine english

Panasonic BK-3MCCE/8RE Eneloop Ocean colors AA NiMH 8ks 2100 cyklů

Panasonic BK-3MCCE/8RE Eneloop Ocean colors AA NiMH 8ks 2100 cyklů
Panasonic BK-3MCCE/8RE Eneloop Ocean colors AA NiMH 8ks 2100 cyklů limitovaná edice
Výrobce Panasonic
 
Skladem2
Cena bez DPH405,- Kč
Cena s DPH490,05 Kč

Panasonic 3MCCE/8RE Eneloop OCEAN AA NiMH 8ks 2100 cyklů

Limitovaná edice špičkových nabíjecích NiMH baterií Panasonic Eneloop (dříve Sanyo Eneloop) v různých barvách. Již čtvrtá generace těchto populárních akumulátorů nabízí prodlouženou životnost až na 2100 cyklů nabití a ještě více sníženým samovybíjením. Akumulátory Panasonic Eneloop jsou již z výroby přednabité a lze je okamžitě použít.

Další vlastností akumulátorů Eneloop je, že si drží vyšší napětí pod zátěží než běžné NiMH akumulátory. To je důležité v zařízeních citlivých na nízké napětí baterií, jako například digitální fotoaparáty. Proti běžným NiMH akumulátorům fungují nové Eneloop výrazně lépe za chladných podmínek a dobře fungují i za teploty -20°C.

Díky své originální technologii s potlačením somovybijení dokáží udržet až 90 % energie po roce skladování a až 70 % po pěti letech skladování. Už nikdy se vám nestane, že měsíc po nabití budou vybité! Díky velmi nízkému vnitřnímu odporu dokáží tyto akumulátory Panasonic Eneloop trvale dodávat velmi vysoké proudy a jsou tak vhodné například i do fotografických blesků.

Další vlastností akumulátorů Panasonic Eneloop je, že si drží vyšší napětí pod zátěží než běžné NiMH baterie. To je důležité v zařízeních citlivých na nízké napětí, jako například digitální fotoaparáty. Proti běžným NiMH bateriím fungují nové baterie Panasonic Eneloop výrazně lépe za chladných podmínek a dobře fungují i za teploty -20°C.

Baterie Panasonic Eneloop dokáží plně nahradit jednorázové alkalické baterie i v nízkoodběrových spotřebičích ( budíky, dálkové ovladače... )

Panasonic BK-3MCCE/8RE Eneloop Ocean colors AA NiMH 8ks 2100 cyklů

Parametry baterií Panasonic Eneloop AA čtvrté generace:

  • Nominální napětí: 1,2 V.
  • Typická kapacita: 2000 mAh.
  • Maximální doporučený nabíjecí proud: 1C (2 A).
  • Životnost až 2100 cyklů nabíjení.
  • Průměr: 14,35 mm, délka: 50,4 mm.
  • Váha: 27 gramů 1ks

Při použití nevhodného nabíječe dojde k nevratnému poškození akumulátoru!

Upozornění: akumulátory Panasonic Eneloop vel. AA 2000 mAh nevyhazujte do koše. Zajistíme je pro ekologickou likvidaci.

Našli jste někde lepší cenu Panasonic Eneloop vel. AA 2000 mAh ? Napište nám a my Vám zašleme speciální cenovou nabídku!

4. generace Eneloop akumulátorů 3MCCE/8RE :
• až 2100 cyklů nabíjení
• udrží 70 % kapacity po 5 letech skladování
• spolehlivě fungují i při teplotě -20°C